W Noc Muzeów MUZEUM JAZZU w trzech miejscach!

Program Nocy Muzeów MUZEUM JAZZU w Zamku Królewskim:

– Ekspozycja „Kącik pamięci Janusza Muniaka”

– Wystawa okładek płytowych Marka Karewicza i Rosława Szaybo

– Wystawa fotografii działającej przy MUZEUM JAZZU GRUPY FOTO JAZZ: Marka Karewicza, Roberta Gajewskiego, Andrzeja Rumianowskiego, Kasi Kukiełki, Asi Pieczary, Sisi Cecylii, Doroty Rucińskiej, Jakuba Szałka i Jarka Wierzbickiego.

– Nienamalowane Impresje Jazzowe Ewy Misiak

– Koncerty jazzowych artystów: Warsaw Dixielanders, Dreaming Ukulele TRIO, Jakub Żołubak & Sebastian Ławrowski Jazz Guitar Duo, Kinga Kołodziej Band, Maria Sadowska, Olga Boczar, Kasia Orczyk, Bogdan Hołownia, Krzysztof Sadowski,Krzysztof Karpiński, Jerzy Stępień, Adam Lewandowski, Michał Kulenty, Wawrzyniec Prasek, Stefan Walczykiewicz, Roman Chraniuk,

– Oraz zwycięzcy czterech edycji Międzynarodowego Młodzieżowego Jazzowego Konkursu MAGNOLIA: Olga Mielczarek, Kasia Góras, Monika Malczak, Ignacy Błażejowski, Paweł Szymański, Kinga Kołodziej, Julia Wałaszczyk, Kinga Dziduch.

– Projekcja krótkich filmów autorstwa Sisi Cecylii o pracy muzyków (w przerwach między koncertami).

Noc_muzeow

Muzeum Jazzu będzie też obecne w gmachu Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, a także w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Serdecznie zapraszamy!!

3noce muzeow 2016