Zapraszamy na wystawę fotografii Jarka Wierzbickiego!

Plakat_jarek_wierzbicki

Z wielką radością zapraszamy Państwa na wystawę fotografii naszego kolegi – Jarka Wierzbickiego. Wernisaż rozpocznie się o godz. 18:30 w czwartek 22.09.2016 w Wolskim Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6 w Warszawie. Jarek, który dołączył do naszej Grupy Foto Jazz przy Muzeum Jazzu parę miesięcy temu, jest wielkim fanem jazzu (ze szczególnym uwzględnieniem Pata Metheny’ego) i robi naprawdę fajne zdjęcia. Na swoim FB napisał sentencję: Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kasę, a mistrz martwi się o światło. Z tego co już go znamy, to on martwi się o te wszystkie  trzy rzeczy. Prezentowane tu fotografie są próbką tego, co będzie można zobaczyć na wystawie. Zdjęć będzie oczywiście dużo więcej i będzie coś jeszcze… Jarek namówił Pawła Kaczmarczyka na recital w trakcie wernisażu. Teraz już chyba nie macie Państwo wątpliwości czy będziecie mieli tego wieczoru czas?

Muzeum Jazzu

A tak zaprasza Państwa sam bohater tego wieczoru:

Fotografia jest moja pasją, która całkowicie zawładnęła moim sercem .
Chwytam chwile, w których płynie muzyka, w których zaklęte są najpiękniejsze emocje wykonawców, a którym towarzyszy aura wyjątkowości i magii zbudowanej z dźwięków. Wszystkimi tymi emocjami pragnę się dzielić. Dlatego w swoim imieniu, i w imieniu Wolskiego Centrum Kultury zapraszam.
Jarosław Wierzbicki

[photomosaic nggid=”7″]

Organizator:
Wolskie Centrum Kultury

Sponsorzy:
– zakład produkcji kawy Rene Coffee Pads Magmar Marcin Troczyński  (www.caferene.pl)
– drukarnia Printfaktoria Sp. z o.o. (www.printfaktoria.pl)

Patroni medialni:
– Jazz Forum