Jazz Juniors w Klubie Rotunda w Krakowie – 55 wystawa Muzeum Jazzu

Konkursowi Jazz Juniors w Klubie Rotunda w Krakowie towarzyszyła Wystawa Fotografii Andrzeja Rumianowskiego i Grafik Juli Rumianowskiej pt. "A Story of Polish Jazz". Było to 55 wydarzenie Muzeum Jazzu i 22 w 2014r.
Na fotografii: MAREK DUSZA, BENNIE MAUPIN i ANDRZEJ RUMIANOWSKI przed wystawą Andrzeja Rumianowskiego.
Wystawa Muzeum Jazzu

L
Bennie Maupin, wystąpił jako gwiazda festiwalu.

fot. Andrzej Rumianowski
Rafał Sarnecki podczas występu ze swoją grupą Brooklyn Sextet.

Bogna Kicińska.

Lucas Pino

Rick Rosato

Rafał Sarnecki

Rick Rosato

fot. Andrzej Rumianowski
Zespół "Brooklyn Sextet" Rafała Sarneckiego: (od lewej) Glenn Zaleski: fortepian (USA), Bogna Kicińska: vocal (Pl), Lucas Pino: saksofon tenorowy, klarnet basowy (USA), Rick Rosato: kontrabas (CA), Colin Stranahan: perkusja (USA) i lider zespołu - Rafał Sarnecki: gitara.

fot. Andrzej Rumianowski
Marcin Wasilewski, lider tria, w którym oprócz niego grają: kontrabasista Sławomir Kurkiewicz oraz perkusista Michał Miśkiewicz.

Sławomir Kurkiewicz

Michał Miśkiewicz

fot. Andrzej Rumianowski
Płyta "Spark Of Life" tria lidera i pianisty Marcina Wasilewskiego, kontrabasisty Sławomira Kurkiewicza oraz perkusisty Michała Miśkiewicza, otrzymała status złotej, a nagrodę muzycy odebrali na scenie krakowskiej Rotundy z rąk dziennikarza Marka Duszy.

Jazz Club "U Muniaka"

I sam Janusz Muniak.