Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz. Kalendarium życia.

Jerzy Duduś Matuszkiewicz – kalendarium życia” –

Wystawa przedstawia najważniejsze wydarzenia z życia Jerzego Matuszkiewicza,
ilustrując je: fotografiami, plakatami, afiszami i okładkami płyt z tych wydarzeń.

Wystawa zawiera 36 plansz z ilustracjami i opisami w języku polskim i angielskim

Każda z plansz zawiera indywidualny kod QR, który po sfotografowaniu telefonem przekierowuje do odnośnego wpisu na stronie muzeumjazzu.pl

Fragment wystawy JERZY „DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ Kalendarium życia

Premiera wystawy, pt.: JERZY „DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ, autorstwa Andrzeja Rumianowskiego, miejsce miała w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, 4 grudnia 2021 roku, podczas wieczoru pamięci Dudusia Matuszkiewicza

Każda z plansz opatrzona jest własnym kodem QR, który po „najechaniu” telefonem komórkowym przekierowuje na konkretną podstronę o wystawie, znajdującą się na stronie muzeumjazzu.pl i zawierającą dodatkowe informacje dotyczące konkretnego tematu.

Przykładowy kod QR, znajdujący się na planszy 1928 Jasło, narodziny, przekierowuje do wpisu na stronie muzeumjazzu.pl – kliknij w poniższy obrazek:

1. 1928. Jasło, narodziny

Dodatkowym elementem każdej wystawy Muzeum Jazzu może być tkzw. ŚCIANKA, zawierająca logo organizatora, sponsorów i patronów wydarzenia.
ŚCIANKA z fotografii obok prezentowana była podczas Nocy Muzeów 2019 w Zamku Królewskim.

Stelaże z planszami o rozmiarach metr na metr można formować w dowolny sposób, np:

długość 5 m,
szerokość 2 m,
wysokość 2 m.

Na rys. schemat stelaża na 32 prace.

długość 6 m,
szerokość 1 m,
wysokość 2 m.

Na rys. schemat stelaża na 32 prace.

Wystawę złożoną z 32 prac można przedstawić również na dwóch stelażach po 16 prac w każdym.

długość 2 m,
szerokość 2 m,
wysokość 2 m.

Muzeum Jazzu zaprasza do współpracy:
– Organizatorów festiwali
– Organizatorów imprez kulturalnych