Jubileusz 55-lecia pracy artystycznej Marka Gaszyńskiego, 36 wystawa Muzeum Jazzu

Plakat_ostat

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie dnia 17 kwietnia 2014 r. do Studia Koncertowego Polskiego Radia S-1 w Warszawie na koncert Jubileuszowy  z okazji 55 lat pracy artystycznej Marka Gaszyńskiego. Byliśmy świadkami znakomitych występów rodzin Miskiewiczów (Henryk, Dorota i Michał ), sióstr Przybysz (Natalka, Paulina z rodzicami) oraz braci Zielińskich (Andrzej i Jacek w otoczeniu rodziny- SKALDOWIE), które prezentowały się głównie w repertuarze JUBILATA.Koncert prowadzili znani dziennikarze radiowi Maria Szabłowska i Paweł Sztompke, a wśród niespodzianek pojawił się zespół Old Timers oraz Michael „Patches” Stewart z USA /trąbka/. Marek Gaszyński odebrał wiele wyróżnień i gratulacji, jedno z nich to „Honorowa Odznaka Polskiego Radia” Muzeum Jazzu prezentowało się w hallu sali koncertowej z wystawą historycznych plakatów. Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy uczestniczyć obok sponsorów, innych partnerów i patronów w tym jakże ważnym przedsięwzięciu.

loga_do_JazzForum

Szacowny_Jubilat_-_Marek_Gaszynski_-_fot._A._Mikulski

Szacowny Jubilat – Marek Gaszyński (fot. A. Mikulski)

Old_Timersi_Michael_Patches_Stewart_-_fot._A._Mikulski