Klub jazzowy SWING – Zaduszki jazzowe – Bolewski & Tubis „Obywatel Jazz”

Oprac. Ewa Kałużna.

Klub jazzowy SWING – Zaduszki jazzowe – Bolewski & Tubis „Obywatel Jazz”

30 października 2021 r. (sobota); godz. 20:00

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Kinoteatr Polonez,

Wita Stwosza 2/4

Mała sala

Bilety:

30 zł – normalny

15 zł – ulgowy (uczniowie i studenci)

Liczba miejsc ograniczona.

Główny organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Tu kup bilet

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na wydarzenie inaugurujące kolejny sezon koncertowy Klubu jazzowego SWING. Koncert zarazem wpisuje się w tradycję klubowych Zaduszek jazzowych.

A skoro Zaduszki, to wraz z duetem Bolewski & Tubis i ich koncertowym projektem „Obywatel Jazz” oddamy hołd jednej z najwybitniejszych postaci polskiej sceny muzycznej – Grzegorzowi Ciechowskiemu, liderowi legendarnej Republiki.

Choć w tym roku mija 20 lat od śmierci Grzegorza Ciechowskiego, to jego muzyka wciąż inkarnuje w twórczości innych artystów. Radosław Bolewski (wokal, perkusja) oraz Maciej Tubis (instrumenty klawiszowe, syntezatory) również postanowili przypomnieć część repertuaru Obywatela G.C. i Republiki, całość w jazzowych, inspirujących
aranżacjach.

A oto przedsmak czekającego nas wydarzenia: „Śmierć w bikini” – Bolewski & Tubis w hołdzie Grzegorzowi Ciechowskiemu – „Obywatel Jazz”