Święto Muzyki 2012 w Braci Jabłkowskich – 4 wydarzenie Muzeum Jazzu

4 na 4 Jam w kamienicy Jabłkowskich - fot A. Mikulski - Kopia21 czerwca 2012.

Jam w kamienicy Jabłkowskich.

04 10
Koncert „Święto Muzyki” z Muzeum Jazzzu w Kamienicy Jabłkowskich, przy ulicy Chmielnej 21 rozpoczął Andrzej Jagodziński.

4 na 4 SWIETO MUZYKI
Obok Andrzeja Jagodzińskiego przy fortepianie Calisia, Janusz Baluza Kozłowski na kontrabasie i Jerzy Bartz na congas.

04 30
To właśnie moment poznawania. Tak bardzo chciał zagrać. Warto było rozmawiać, by później posłuchać jak gra.

Na zdjęciu od lewej: Guy Weber i Andrzej Rumianowski.

04 20
Przy fortepianie właśnie poznany muzyk Guy Weber, pianista z Hanoweru.

04 40
Później wystąpili: Michał Kulenty – saksofon, Piotr Rodowicz – kontrabas.

04 50
Zasłuchani widzowie albo niezawiedzeni słuchacze.

04 60
Pięknie Śpiewała Irena Gałązka w towarzystwie Zbigniewa Kmicińskiego – fortepian, Marka Shepherda – trąbka, Jerzego Bartza – congas.

04 70
Wystąpiła Krzysia Górniak z zespołem Desire, z programem z nagrywanej właśnie płyty: „Feelings”.

Na zdjęciu od lewej: Wojtek Gogolewski, Krzysia Górniak, Paweł Pańta i Artur Lipiński.

04 100
Na zakończenie z rozczulającym repertuarem wystąpiła Tamara Raven w akompaniamencie Piotra Sawickiego – fortepian i Łukasza Makowskiego – kontrabas.

fot. Arek Mikulski

04 110
Na koniec : Andrzej Jagodziński – który zaczął koncerty w kamienicy Jabłkowskich.

fot. Arek Mikulski