Komeda, kalendarium życia – mobilna wystawa planszowa

Wystawa Komeda, kalendarium życia prezentowana jest także jako mobilna wystawa, towarzysząca wydarzeniom kulturalnym na terenie całego kraju.

Wystawa zawiera 40 plansz prezentowanych na mobilnym stelażu.

Górne plansze zawierają opisy kolejnych lat życia Krzysztofa Komedy. Teksty, w języku polskim i angielskim, ilustrowane są reprodukcjami archiwalnych fotografii, plakatów, afiszy, okładek płyt i książek.
Dolne plansze przedstawiają duże fotografie Krzysztofa Komedy, przypisane chronologicznie tekstom z górnych plansz.
Dolne plansze, to także miejsce na logo organizatora, sponsora, czy patrona wystawy.

Wystawa „KOMEDA kalendarium życia” premierę miała 11 kwietnia 2019r. w Sali Lutosławskiego Polskiego Radia, podczas IX Festiwalu Muzyki Filmowej Krzysztofa Komedy
Na fotografii obok, autor wystawy Andrzej Rumianowski
i dyrektor Festiwalu Krzysztof Wojciechowski

23 kwietnia 2019r., w Studiu Polskiego Radia, wystawa towarzyszyła koncertowi pt. BUDZI MY JAZZEM

18 maja 2019 roku
wystawa eksponowana była w warszawskim Zamku Królewskim, podczas NOCY MUZEÓW 2019.

Tak wyglądała wystawa w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, w dniach 2 -24 lipca 2019 roku.

Tak wyglądała wystawa Komeda, kalendarium życia

1 – 6 października 2019 r., podczas
Screen & Sound Fest w Spółdzielni OGNIWO, przy ul. Paulińskiej 28 w Krakowie

Tak wyglądała wystawa Komeda, kalendarium życia
zza okna Galerii Rondo Sztuki w Katowicach,

7 – 13 października 2019 r., podczas
Screen & Sound Fest

Dodatkowym elementem każdej wystawy Muzeum Jazzu może być tkzw. ŚCIANKA, zawierająca logo organizatora, sponsorów i patronów wydarzenia.
ŚCIANKA z fotografii obok prezentowana była podczas Nocy Muzeów 2019 w Zamku Królewskim.

Stelaże z planszami o rozmiarach metr na metr można formować w dowolny sposób, np:

długość 5 m,
szerokość 2 m,
wysokość 2 m.

Na rys. schemat stelaża na 32 prace.

długość 6 m,
szerokość 1 m,
wysokość 2 m.

Na rys. schemat stelaża na 32 prace.

Wystawę złożoną z 32 prac można przedstawić również na dwóch stelażach po 16 prac w każdym.

długość 2 m,
szerokość 2 m,
wysokość 2 m.

Muzeum Jazzu zaprasza do współpracy:
– Organizatorów festiwali
– Organizatorów imprez kulturalnych