Noc Muzeów 2022 Spotkanie z Andrzejem Dąbrowskim

14 maja, podczas NOCY MUZEÓW 2022.
Muzeum Jazzu zaprasza do:
●  Polskiej Akademii Nauk w Pałacu Staszica
●  Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim
na spotkanie z ANDRZEJEM DĄBROWSKIM.
ANDRZEJ DĄBROWSKI, to znakomity:
– Perkusista
– Kierowca rajdowy
– Wokalista
– Kompozytor
– Dziennikarz
– Majsterkowicz
– Fotografik

W programie przedstawimy:

●  Pałac Staszica, ul. Nowy Świat 72, przy pomniku Kopernika, od godz. 18:00.
•  Ekspozycja wystawy „Życiowe pasje Andrzeja Dąbrowskiego”, opracowanej przez Andrzeja Rumianowskiego.
na podstawie książki Agnieszki Matyni-Dąbrowskiej pt.„Andrzej Dąbrowski, do zwariowania jeden krok
•  Sprzedaż i podpisywanie książki „Andrzej Dąbrowski, do zwariowania jeden krok”, wydanej przez Wydawnictwo Czytelnik.
•  Sprzedaż i podpisywanie płyty „Andrzej Dąbrowski & All Stars, LIVE”, wydanej przez Wydawnictwo ForTune.
•  godz. 18:00 – Występ zespołu Warsaw Dixielanders.
•  godz. 19:00 – Spotkanie z Andrzejem Dąbrowskim, spotkanie poprowadzi Tomasz Tłuczkiewicz.

●  Arkady Kubickiego w Zamku Królewskim, od godz. 18:00:
•  Wystawa samochodów zabytkowych, zorganizowana przez Automobilklub Polski
•  Ekspozycja samochodu Fiat 125p. Andrzeja Dąbrowskiego.

Projekt organizowany jest przez Fundację Muzeum Jazzu im. Leopolda Tyrmanda we współpracy z Polską Akademią Nauk, Zamkiem Królewskim w Warszawie, Automobilklubem Polski, Wydawnictwem Czytelnik, przy finansowaniu przez Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, pod patronatem medialnym Jazz Forum.