Tyrmand w Stalowej Woli – 127 wystawa Muzeum Jazzu

Oprac. Andrzej Rumianowski, fot. Andrzej Rumianowski

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli fot. Andrzej Rumianowski

Druga prezentacja wystawy, pt.: TYRMAND Kalendarium życia, autorstwa Andrzeja Rumianowskiego, miejsce miała w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, w dniach od 11 do 13 września 2020 roku, podczas I edycji Festiwalu TYRMANDA

Wystawa TYRMAND Kalendarium życia i jej autor Andrzej Rumianowski

Wystawa TYRMAND Kalendarium życia składa się z 32 plansz opisujących, w języku polskim i angielskim, najważniejsze wydarzenia z życia Leopolda Tyrmanda, pisarza, organizatora i wielkiego popularyzatora jazzu.

Wystawa TYRMAND Kalendarium życia fot. Andrzej Rumianowski

Każda z plansz opatrzona jest własnym kodem QR, który po „najechaniu” telefonem komórkowym przekierowuje na konkretną podstronę o wystawie, znajdującą się na stronie muzeumjazzu.pl i zawierającą dodatkowe informacje dotyczące konkretnego tematu.

Wystawa TYRMAND Kalendarium życia fot. Andrzej Rumianowski

Ostatnia plansza wystawy TYRMAND Kalendarium życia fot. Andrzej Rumianowski

Wystawa TYRMAND Kalendarium życia prezentowana będzie w Miejskim Domu Kultury, w Stalowej Woli, także po zakończeniu Festiwalu TYRMANDA, do 30 września 2020 r.