Zaduszki Jazzowe w Skierniewicach


Oprac. Andrzej Rumianowski,

Zaduszkowe koncerty jazzowe mają w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach długą i piękną tradycję. W tym roku, razem ze Stowarzyszeniem Jazzowym Swing, również zapraszamy na coroczne Zaduszki Jazzowe. Koncert odbędzie się 4 listopada 2022 r. (piątek) w Sali koncertowej CKiS i rozpocznie o godzinie 20:00.

W ramach przedsięwzięcia „Chill, Café & Jam Deluxe” zapraszamy na koncert „Bossa nova. Tribute to Antônio Carlos Jobim”, którym wspólnie z Państwem i Artystami oddamy hołd Antônio Carlos’owi Jobim’owi – genialnemu brazylijskiemu muzykowi, kompozytorowi, aranżerowi, wokaliście, jednemu z twórców stylu bossa nova.

Na zaduszkowym, uroczystym koncercie muzykom znanym z comiesięcznych „Chill, Café & Jam” towarzyszyć będą znakomici goście: Joanna Morea (wokal, flet), Andrzej Zielak (bas), Piotr Krzemiński (trąbka), Michał Stawarski (piano), Patryk Lewi (gitara) oraz Przemysław Knopik (perkusja).

Lokalne środowisko muzyczne reprezentować będą: Emilia Krawczewska (wokal), Daniel Stopiński (piano) oraz Siniša Kasumović (bas). Mistrzem ceremonii, band leaderem i gospodarzem wieczoru będzie jak zawsze niezastąpiony ulubieniec skierniewickiej jazzowej publiczności Michał Borowski (sax).

Zaduszkowe koncerty jazzowe mają w Skierniewicach długą i piękną tradycję. W tym roku, razem ze , również zapraszamy na coroczne Zaduszki Jazzowe. Koncert odbędzie się 4 listopada 2022 r. (piątek) w Sali koncertowej CKiS i rozpocznie o godzinie 20:00.