III Międzynarodowy Konkurs „Kultura Romansu”

KulturaRomansu 01 W sobotę i niedzielę, 23-24 czerwca 2017 w warszawskim klubie „Nowy Świat Muzyki” odbył się III Międzynarodowy KonkursKultura Romansu” organizowany przez Fundację „Diamentowy Głos”. Uczestnicy Konkursu rywalizowali w V następujących kategoriach: 1. Romans (Piosenki o Miłości) 2. Walc (Śpiew, Taniec) 3. Tango (Śpiew, Taniec) 4. Operetka 5. Opera Do udziału w przesłuchaniach zostali zaproszeni wokaliści, duety wokalne oraz zespoły. W konkursie mogli uczestniczyć zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Minimalny wiek uczestników określono na 16 lat. Wykonawcy musieli przygotować po dwa utwory. W drugim dniu konkursu jury w składzie: Anna Poghosyan Wojciech Dąbrowski Saribek Sargsyan przyznało następujące nagrody:
Grand Prix Konkursu - KLAUDIA KULIK I miejsce: RAFAEL ABGARYAN (Armenia) GABRIELA ŚWIERCZEK II miejsce: KRZYSZTOF HOŁYMCZUK III miejsce: MAŁGORZATA KALIŃSKA NATALIA WRZOS

KulturaRomansu 02
KulturaRomansu 03  W Międzynarodowym Jury Konkursu zasiedli: Wojciech Dąbrowski, Anna Poghosyan, Sar Sargsyan.
KulturaRomansu 09 Prowadzący Konkurs Justyn Kołakowski oraz Ludmiła Piechowska - Prezes Fundacji "Diamentowy Głos".
KulturaRomansu 05 Prowadzący III Edycję Konkursu "Kultura Romansu" Justyn Kołakowski.
KulturaRomansu 06 Uczestnik z Armenii i zdobywca I miejsca - RAFAEL ABGARYAN.
KulturaRomansu 07
KulturaRomansu 08 Zdobywczyni Grand Prix Konkursu - KLAUDIA KULIK.
KulturaRomansu 11
KulturaRomansu 13
KulturaRomansu 10 Występ Pana KRZYSZTOFA HOŁYMCZUKA, zdobywcy II miejsca.
KulturaRomansu 12 Występ Pani MAŁGORZATY KALIŃSKIEJ, zdobywczyni III miejsca.
KulturaRomansu 14 Występ Pani GABRIELI ŚWIERCZEK, zdobywczyni I miejsca.
KulturaRomansu 15 Występ Pani NATALII WRZOS, zdobywczyni III miejsca.
KulturaRomansu 16 Wspólne zdjęcie po Konkursie.