Trio Nowicki, Święs, Frankiewicz

Trio Nowicki, Święs, Frankiewicz – Zaduszki Jazzowe w podziemiach Kamedulskich

16 listopada 2023, g. 19.00
Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
Bilety: Wstęp wolny (decyduje kolejność miejsc)

Trio Nowicki, Święs, Frankiewicz – Zaduszki Jazzowe w podziemiach Kamedulskich

16 listopada 2023, g. 19.00
Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
Bilety: Wstęp wolny (decyduje kolejność miejsc)

Bielańskie Zaduszki Jazzowe – wystąpią:

NOWICKI / ŚWIĘS / FRANKIEWICZ TRIO
DOROTA LANDOWSKA recytacje – gościnnie
Radosław Nowicki – saksofon tenorowy
Andrzej Święs – kontrabas
Sebastian Frankiewicz – perkusja

Trio Nowicki / Święs / Frankiewicz powstało z potrzeby eksploracji. Od początku podstawowym założeniem składu było zachowanie autonomiczności każdego z muzyków – funkcja lidera jest przechodnia. Trio wykorzystuje swoje mistrzostwo techniczne do inteligentnej gry z tradycją, która konfrontowana z nierzadko rebeliancką postawą daje zdumiewający efekt. Balansując między free jazzem a tonalnym graniem, odnajdują swój głos, który brzmi świeżo i inspirująco. Podczas koncertu usłyszymy poezję Wisławy Szymborskiej w interpretacji Doroty Landowskiej, cenionej aktorki teatralnej i filmowej.

Na koncert zaprasza Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Grzegorz Pietruczuk oraz Zarząd Dzielnicy Bielany.

Patroni medialni: Jazz Forum, JazzPress, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

www.dobremiejsce.org