Koncert Charytatywny   „Jerzy Duduś Matuszkiewicz”

Oprac. Radosław Czapski na podst.:
Wydarzenie Stowarzyszenie „Nieść Ulgę w Cierpieniu” im. Ojca Pio i Matki Teresy, Centrum Kultury w Żyrardowie, Andrzej Jagodzinski Trio, Blue Note Agencja Artystyczna Andrzej Łukasik ,
Stowarzyszenie „Nieść Ulgę w Cierpieniu” im. Ojca Pio i Matki Teresy
Facebook – Centrum Kultury w Żyrardowie ,
Andrzej Jagodzinski Trio,
Blue Note Agencja Artystyczna Andrzej Łukasik ,
Facebook – Andrzej Łukasik – Właściciel w: BLUE NOTE Agencja Artystyczna.

Z lewej – Zapowiedź filmowa koncertu i akcji charytatywnej

Koncert Charytatywny JERZY „DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ
7 stycznia 2024 o godz. 18:00
Centrum Kultury w Żyrardowie, Plac Jana Pawła II nr 3, Żyrardow
• koszt cegiełki–biletu od 102,50

W najbliższą niedzielę 7 stycznia 2024 o godz. 18:00 zapraszamy do Centrum kultury w Żyrardowie na Koncert Charytatywny JERZY „DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ.

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane w całości na budowę Hospicjum w Żyrardowie.

Tu kup bilet
(Instrukcja poniżej: JAK KUPIĆ BILET W INTERNECIE:)

W koncercie wezmą udział:
Agnieszka Wilczyńska – voc
Robert Majewski – tp, flugelhorn

Andrzej Jagodziński Trio:
Andrzej Jagodziński – p
Adam Cegielski – b
Czesław Bartkowski – dr

Koncert pt. JERZY „DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ, to zbiór twórczości i ogromnego dorobku kompozytorskiego wspaniałego artysty jakim niewątpliwie był Jerzy Matuszkiewicz. Na liście znajdują się znane utwory min: La Valse du mal, Zakochani są wśród nas, Miłość złe humory ma, W powietrzu wyrzeźbiłem Twoją twarz, Tylko wróć, Wojna domowa, Miłość jest impresjonistą, Czterdzieści lat minęło, Stawka większa niż życie, Podróż za jeden uśmiech…

JAK KUPIĆ BILET W INTERNECIE:
(Tekst na podstawie
hospicjum-zyrardow.pl/koncert…)
Koszt cegiełki–biletu od 102,50 zł to darowizna na BUDOWĘ HOSPICJUM.

Aby zakupić cegiełkę – bilet należy w formularzu na stronie głównej https://hospicjum-zyrardow.pl/#wesprzyj kliknąć w kafelek z tytułem „BILET”. Wypełnić obowiązkowe pola, koniecznie wpisać prawidłowy adres e-mail oraz w polu zamiast miejscowości wpisać słowo KONCERT. Dokonać płatności. Na podany adres e-mail automatycznie przyjdzie podziękowanie, natomiast w ciągu 72 godzin otrzymacie Państwo wejściówkę z określonym miejscem w sali Centrum Kultury. Prosimy o sprawdzanie folderu SPAM.

W przypadku realizacji płatności metodą tradycyjną należy wpisać w tytule przelewu: Koncert, adres e-mail

Jeśli jednorazowo chcemy zakupić kilka cegiełek, odliczoną kwotę wpisujemy w kafelek „WŁASNA KWOTA” a dalej postępujemy jak wyżej.

Dla osób nie mających konta internetowego szczegóły zakupu biletu pod numerem: 608 294 249

Patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Żyrardowa Lucjan Krzysztof Chrzanowski.
Dochód ze sprzedaży cegiełek – biletów w całości będzie przekazany na budowę Hospicjum.

Management:
Blue Note Agencja Artystyczna