Doris RETRO Band – Piosenki mądrością pisane. Młynarski i Osiecka na jazzowo w Muzeum Warszawskiej Pragi

Oprac. Radosław Czapski. Fot. Radosław Czapski, YOUTUBE

Doris RETRO Band
Fot. YOUTUBE

Dorota Bułakowska
fot. dzięki uprzejmości Pani Doroty Bułakowskiej

Koncert Doris RETRO Band – Piosenki mądrością pisane. Młynarski Osiecka na jazzowo

15 lipca 2023,

Muzeum Warszawskiej Pragi
ul. Targowa 50/52, Warszawa
Scena Letnia

wstęp 10 zł

Tu kup bilet

15 lipca zapraszamy na występ muzycznego projektu przygotowanego przez formację jazzową Doris RETRO Band – Piosenki mądrością pisane. Młynarski Osiecka na jazzowo.

Muzyczny projekt przygotowany przez formację Doris RETRO Band. Podczas koncertu zespół wykona muzyczne kompozycje z tekstami Agnieszki OsieckiejWojciecha Młynarskiego w autorskich aranżacjach m.in.: Okularnicy, Miasteczko cud, Sprytna i wybitna, Dwaj ludzie z szafą, Sposób na Panów, czy Nie umiem grać w miłości.

Będzie to wyjątkowy i niezapomniany muzyczny wieczór, pełen wspomnień, uśmiechu i wzruszeń.

Zespół wystąpi w składzie:

Artur Kuran – gitara/wokal
Radek Łukaszewicz – kontarabas
Anton Nemahai – perkusja
Dorota Bułakowska – wokal

Doris RETRO Band – formacja muzyczna stworzona przez zawodowych muzyków jazzowych. Podczas występów zespół wykonuje największe polskie i światowe przeboje w stylu i klimacie RETRO & GLAMOUR, standardy jazzowe zarówno instrumentalnie jak i wokalno-instrumentalnie m.in: Hit the Road Jack, Fever, Fly me to the moon, Blue moon, Dream a little dream, Cheek to cheek. Georgia on my mind, Odrobinę szczęścia w miłości, czy Sex appeal.

Do posłuchania: