IV Międzynarodowy Konkurs Kolęd i Pastorałek online

Oprac. Radosław Czapski na podst. materiałów organizatora

W dniu 28 grudnia 2023 organizatorzy konkursu powiadomili o wydłużeniu terminu składania zgłoszeń z 27 do 31 grudnia 2023.

Organizatorzy konkursu pragną:

• podtrzymywać tradycje śpiewu kolęd i pastorałek,
• rozwijać talenty muzyczne,
• prezentować wartościowe kolędy i pastorałki
• oraz zapraszają na grupę konkursu na Facebooku

Ale najważniejsza jest radość wspólnego muzykowania, kultywowanie tradycji świątecznych oraz poszerzenie wiedzy na temat tradycji bożonarodzeniowych i wytworzenie świątecznej atmosfery.

Kategorie wykonawcze:

• soliści,
• duety,
• zespoły
• chóry.

Kategorie wiekowe:

SOLIŚCI zostaną podzieleni na IV kategorie wiekowe:
I kat. 5 – 8 lat
II kat. 9 – 13 lat
III kat 14 – 18 lat
IV kat 18+

Organizatorzy konkursu:

• Fundacja Diamentowy Głos
• Fundacja Muzeum Jazzu

Jury IV Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Kasia Sokołowska (Polska)

Autorka tekstów, wokalistka i kompozytorka. Nagradzana w konkursach wokalnych i kompozytorskich. Stypendystka ZAIKS, nauczycielka języka francuskiego. Pedagog. Pasjonatka uczenia poprzez piosenkę.

Margo Buczkowski (Francja)

Ukończyła Uniwersytet Kultury, wydział chóru ludowego. Brała udział w państwowym projekcie DEMOS DEMOS. Pracowała w ośrodku młodzieżowo-kulturalnym MJC Maison des Jeunes et la Culture.

Polina Balwa (Sankt Petersburg)

Urodziła się w Petersburgu. Wykształcenie muzyczne otrzymała w Państwowym Konserwatorium w Sankt Petersburgu im. Rimskiego-Korsakowa w klasie śpiewu operowego Honorowego artysty Rosji, prof. T.V. Novikovej oraz w klasie śpiewu kameralnego Honorowego Artysty Rosji, prof. T. I. Melentievy.

POBIERZ Regulamin IV Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek online

POBIERZ Kartę Zgłoszenia na IV Międzynarodowy Konkurs Kolęd i Pastorałek online

DOWNLOAD Application for The International Christmas Carols and Pastorals Competition 2023