Michał Urbaniak – Organator

 
Oprac. Radosław Czapski na podst. FB, goingapp.pl

ORGANATOR | Warszawa
Środa, 20 grudnia 2023
19:00 otwarcie bram
20:00 start wydarzenia
SCENA RELAX, Warszawa
Bilety od 161.75

Tu kup bilet 
ORGANATOR | Warszawa
Środa, 20 grudnia 2023
19:00 otwarcie bram
20:00 start wydarzenia
SCENA RELAX, Warszawa
Bilety od 161.75

Tu kup bilet

ORGANATOR – ulubiony ostatnio projekt Michała Urbaniaka, czyli koncert rytmicznego jazzu nawiązujący do jego korzeni. W roli głównej – Organy Hammonda, których brzmienie od zawsze kocha Urbaniak i tym samym składa hołd pamięci swojego przyjaciela Wojtka Karolaka. Obok Michała, grającego na saksofonie altowym i tenorowym wystąpią: Frank Parker na perkusji, Gabriel Niedziela na gitarze, Kajetan Galas na Organach Hammonda i Piotr Wojtasik na trąbce.

Scena Relax – Warszawa, Złota 8

 

Scena Relax to miejsce o bogatej historii, które zostało oddane kulturze i sztuce w celu kontynuowania tradycji prawdziwego miejsca spotkań.

Przestrzeń ta, mieszcząca się w zabytkowych murach Kina Relax, ma ambicję kreowania kulturalnych trendów Warszawy. Scena Relax oferuje bogaty repertuar, szyty na miarę oczekiwań widzów – od teatru, poprzez koncerty, występy kabaretów, stand up, aż po widowiska. Jest to także idealne miejsce na organizację konferencji i innych wydarzeń.

Scena Relax to kultowe miejsce na mapie Warszawy. Celem Sceny Relax jest tworzenie miejsca, które każdego dnia oferuje kulturalną rozrywkę na najwyższym poziomie. Dzięki temu Scena Relax przyciąga nie tylko miłośników teatru, ale również osoby zainteresowane różnorodnymi dziedzinami sztuki i kultury. To miejsce, w którym spotkają się ludzie o różnych zainteresowaniach i upodobaniach, by cieszyć się sztuką i kulturą w niepowtarzalnej atmosferze.

Scena Relax to miejsce, w którym odbyły się między innymi koncerty takich artystów jak Natalia Kukulska, Cleo, Lady Punk czy Anita Lipnicka.