Tuż przed świętami Bożego Narodzenia…

http://www.dreamstime.com/stock-image-bare-christmas-tree-image6701741tekst: Marek Gaszyński

      Nasi drodzy i wierni przyjaciele, wszyscy, którzy się  z nami spotykacie na koncertach, na Facebooku, wszyscy, którzy nas odwiedzacie w naszym biurze w YMCA czy na naszej stronie internetowej. Czujemy Waszą bliskość, czujemy, że na nas liczycie i chcecie nam pomóc w budowie Muzeum Jazzu.

      Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, przed świętami, które łączą ludzi, niosą radość i nadzieję, obiecują spełnienie marzeń, życzeń i próśb, bądźcie z nami. Wierzcie, tak jak i my w to wierzymy, że wkrótce będziemy cieszyli się razem naszym Muzeum. Bardzo chcemy by ono powstało, poświęcamy pracy nad tym wiele naszego czasu i naszych sił.

      Cały czas pracujemy jako wolontariusze, telefonujemy do różnych ważnych osób i pukamy do wielu drzwi by uzyskać pomoc i wsparcie. Bywa, że już się nam coś pojawia obiecującego, ale potem ten obraz znika i znów trzeba walczyć o coś nowego. Takie jest życie, ale mamy mocne przekonanie, że ten moment, gdy otworzymy drzwi naszego muzeum nastąpi szybko, marzą nam się przyszłe święta 2014 roku w naszym muzeum do którego zaprosimy Was wszystkich, wszystkich którzy nas wspierają, są z nami  i nam pomagają.
Razem będziemy głośno słuchali jazzu, będziemy pili wino i będziemy snuli na przyszłość kolejne plany.

      Rok 2014 zbliży nas do celu, a może ten cel osiągniemy…

youtube

 Wszystkiego dobrego!