Tyrmand w Inowrocławiu – 129 wystawa Muzeum Jazzu

Oprac. Andrzej Rumianowski, fot. Andrzej Rumianowski

W dniach od 03 do 19 listopada 2020 roku wystawa ,,Tyrmand kalendarium życia” gości w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu

Autor wystawy „Tyrmand, kalendarium życia”,
Andrzej Rumianowski
i Justyna Kurowska, autorka całego projektu pod tytułem: „Cały ten jazz

Sytuacja epidemiczna spowodowała czasowe zamknięcie biblioteki i odwołanie wszystkich imprez stacjonarnych.

Podobny los spotkał wystawę „Tyrmand-Kalendarium życia”, która zaledwie kilka dni prezentowana była w Saloniku Literacko-Artystycznym Biblioteki Miejskiej.

Chcąc umożliwić dalsze jej oglądanie, wystawa została zawieszona w oknach.

Zapraszamy przed Bibliotekę Główną, gdzie Tyrmand „spogląda z okienka. Pandemia wyzwala kreatywność i poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do odbiorców.

Okienną wystawę” , która została wypożyczona z Muzeum Jazzu w Warszawie, można oglądać do 19 listopada.

Wystawa została zorganizowana w ramach projektu Cały ten jazz. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

BM