Zaduszki Jazzowe Pamięci Mietka Kosza

Oprac. Radosław Czapski na podst. Wpisu Gminnego Ośrodka w Krynicach

„Zaduszki Jazzowe Pamięci Mietka Kosza”
4 listopada 2023 r. o godz. 16.00
Archipelag Roztocze – Restauracja IGNIS Budy 50.

Serdecznie zapraszamy na „Zaduszki Jazzowe Pamięci Mietka Kosza”, które odbędą się 4 listopada 2023 r. o godz. 16.00 w Archipelagu Roztocze – Restauracji IGNIS w Budach.

W ramach wydarzenia odbędzie się finał 2. Ogólnopolskich Spotkań Młodych Pianistów Jazzowych im. Mieczysława Kosza, który rozpocznie się recitalem ubiegłorocznego laureata nagrody Grand Prix – Remigiusza Knapika.

Muzycznym gościem wieczoru będzie Trio Beethovenowskie, wystąpią także uczestnicy projektowych warsztatów jazzowych.

Usłyszymy m.in. temat nowoorleański „When the saints go marching in” („Gdy święci maszerują”).

Sygnałem „Krynickiej Jesieni Jazzowej” będzie popularny sygnał „Lata z Radiem”, tym razem z jazzową ekspresją i improwizacją.

W tym roku obchodzimy 110. rocznicę zaaranżowania i zastrzeżenia praw autorskich popularnej polki przez Karola Namysłowskiego.

Wejściówki na wydarzenie można:
– odebrać w naszym ośrodku Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach,
– zamówić tel. 84 663 01 07
– lub mailowo: gok_krynice@poczta.onet.pl.